Про це 24 Каналу заявив російський опозиційний журналіст, відеоблогер Гліб П'яних. Він зауважив, що ватажок найманців також пише про те, що варто "зав'язувати з держкапіталізмом".

Дивіться також Фрайкори, дивізія СС і "м'ясні атаки": де в історії шукати реальний прототип ПВК "Вагнера"

"І що настав час робити "нормальним капіталізм". У цьому Пригожин перекликається з Дерипаскою. Той теж просуває цю тему пів року, навіть більше", – розповів він.

Та ця тема досить небезпечна, вважає відеоблогер. Адже всіх треба "відсунути" – співробітників ФСБ, силовиків, санепідемстанції, чиновників, які грабують бізнес і не дають можливості нормально працювати та заробляти.

Як ФСБ використовує ватажка найманців: дивіться відео

Усе заради уваги

Натомість щодо завершення так званої "СВО", П'яних припускає, що це така собі "приманка", аби привернути увагу до цієї статті.

"Ця стаття починається з опису того, що нібито "українські війська зазнають приголомшливих втрат під Бахмутом". Що вони начебто "атакують-атакують, втрачають по 30 танків щодня, купу народу кладуть – і жодного толку", – розказав відеоблогер.

Та це Євгєній Пригожин писав про російську армію.

Він це з таким знанням справи пише. От ти просто навіть не можеш ніяк знати досконало, що втрачають українські війська, адже це протилежна сторона. І в тебе будь-як інформація куцо обмежена,
– розказав Гліб П'яних.

До того ж глава ПВК "Вагнер" детально розписує, зокрема, про артилерійський голод.

"Я читав і думав: "Ого, ось це от проєкція. Для чого?". Це хитрість, яку розгадають якісь лічені одиниці людей", – додав він.

Стратегічна лінія

На його думку, Євгєній Пригожин грає і досить часто виходить за межі дозволеного. Безумовно, за ним є ФСБ.

"Безумовно, воно зацікавлено в тому, аби там і в цій статті також, як зазвичай, "мочили" Шойгу, Герасимова, міноборони, військових, все. Там звучить, не пам'ятаю, такими словами чи іншими. Але в нього через раз", – розказав він.

І це, на думку П'яних, така стратегічна лінія "кухаря Путіна".

Однак, відеоблогер вважає, що ФСБ не давала дозволу Пригожину щодо заяви про те, так звану "СВО" треба завершувати.

Він собі дозволив. А співробітникам ФСБ того і треба. Якщо раптом щось виникне, вони скажуть: "Ні, це Пригожин сам по собі, він без нас. Бачите, яку відсеб'ятину несе. Ми б ніколи в житті йому б не сказали, що "давай, пиши, що треба завершувати цю "СВО",
– наголосив він.

ПВК "Вагнер": останнє

  • За даними росЗМІ, компанії глави ПВК "Вагнер" Євгєнія Пригожина отримали рекордний дохід у 2022 році. Усе завдяки контрактам з міноборони Росії. Та це все, попри суперечки ватажка найманців із міністром оборони Росії Сєргєєм Шойгу.
  • Євгєній Пригожин заявив, що вагнерівці більше не будуть брати у полон українських військових. У ЗСУ зазначили, що росіяни перейшли усі червоні лінії.
  • Росія відправляє ув'язнених воювати в Україну. Однак, серед них не лише чоловіки, але є і жінки.