Відповідним відео сам нардеп Євгеній Шевченко поділився у своєму фейсбуці. Він радісно підписав його "сюрприз".

Нещодавнє Похвалив Путіна: колишній "слуга" Шевченко знову оскандалився

"Лукашенко – мій друг"

Разом із Євгенієм Шевченком на сцені Слов'янського базару дуетом заспівав український композитор Ніколо Петраш. Вони виконали пісню "Чотири пори року". Відзначимо, що вибір досить дивний, адже це пісня для парного виконання між закоханими.

Виконавши пісню, Шевченко звернувся до залу українською мовою.

Рідні мої сябри, щире вітання вам з братньої України,
– почав звернення Шевченко українською.

Надалі він почав говорити російською. Зі сцени він висловив щиру подяку і назвав Лукашенка "своїм щирим другом". Він подякував йому і організаторам за таке "свято". Білоруський народ він назвав чесним і надзвичайно щирим.

Наостанок Шевченко і композитор Ніколо Петраш вручили переможцю нагороду "Приз глядацьких симпатій".

Як Євгеній Шевченко виступив на Слов'янському базарі: дивіться відео

Відзначимо, що в Україні транслював концерт із Білорусі канал "Перший незалежний", який виник із працівників заблокованих медведчуківських медіа. До речі, саме одна з ведучих NewsOne Діана Панченко відкривала це шоу.

Від України на Слов'янському базарі виступала співачка Рената Штифель.

Попередні скандали із Шевченком

  • Шевченко публічно висловлює підтримку самопроголошеному президенту Лукашенку.
  • Наприклад, коли у Білорусі були активні протести у серпні 2020 року, Шевченко закликав пробачити Лукашенку "його гріхи та злочини".
  • Крім того, депутат стверджував, що білоруси вийшли на протести проти режиму Лукашенка, бо "їм нудно". Парламентар брудно облаяв білоруську опозицію, він назвав опонентів Лукашенка "муд***ми", "виродками" і "під***сами".
  • До речі, Шевченко у лютому 2021 року приїжджав до Мінська, де відвідав Всебілоруські збори, на яких виступав Лукашенко. Був Шевченко і на особистому прийомі Лукашенка.