Про виділення коштів повідомила у соцмережах голова Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн. За словами очільниці ЄК, це допоможе задовольнити першочергові потреби в країні.

Варто прочитати "Будапешта-2" не буде, – у Зеленського пояснили, яких гарантій безпеки очікує Україна

Євросоюз пообіцяв і далі надавати Україні допомогу

У Євросоюзі повідомили, що продовжать підтримку Києва, зокрема, мовиться і про економічну допомогу. Також, запевнила фон дер Ляєн, Брюссель має намір брати участь у відновленні України, це – в довгостроковій перспективі.

Фон дер Ляєн наголосила на необхідності певних реформ в Україні

Зазначимо, що 1 липня голова Єврокомісії виступила перед українським парламентом. Вона наголосила: для того, аби утримати статус кандидата в члени ЄС та продовжити свій євроінтеграційний шлях, Києву необхідно пройти певні кроки.

Одним з головних пунктів фон дер Ляєн назвала обрання голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро. При цьому політикиня зазначила, що Україна – єдина в Східному партнерстві, яка ухвалила антикорупційний закон.

Актуально Я б не ставила на росіян, вони не знають, за що воюють, – фон дер Ляєн

Шлях України до ЄС: останні новини

  • Президент Зеленський, голова уряду Шмигаль та спікер парламенту Стефанчук підписали заяву про єдність трьох гілок влади на шляху до ЄС.
  • Глава держави закликав депутатів ухвалити низку важливих законопроєктів для приєднання до Євросоюзу.
  • У Зеленського також проведи нараду, на якій визначили першочергові завдання. За словами Шмигаля, Київ вже почав секторальні перемовини з Брюсселем.

Зеленський, Стефанчук та Шмигаль підписали важливу заяву – у відео: