Такий показник нас не дивує, адже ми щоденно працюємо заради перемоги. І у травні ютуб 24 Каналу очолив рейтинг усіх каналів України та був серед лідерів у світі.

Дивіться також Росіянам дуже не сподобається те, що ми зробимо: сайт 24 Каналу атакували російські хакери

Трошки фактів про ютуб 24 Каналу

Вражає, але створення нашого ютуб-каналу почалося ще у 2006 році. Тоді ютуб був звичайним архівом. Однак з часом команда 24 Каналу почала приділяти йому більше уваги і зараз над створення контенту на цій платформі працюють десятки людей.

Керівниця відділу YouTube Юлія Ріпак наголосила, що такий швидкий результат – це насамперед завдяки довірі наших глядачів.

Перегляди, коментарі та позитивні відгуки – це найкраща нагорода для нашої редакції, яка щодня намагається оперативно поширювати важливу й правдиву інформацію. Ми вдосконалюємось щодня, дякуємо, що залишаєтесь з нами,
– наголосила вона.

Станом на 5 травня 2023 року він перебував на вершині сотні найпопулярніших ютуб-каналів за кількістю підписників, де більшість відео є україномовними. По загальній кількості переглядів ютуб 24 Каналу вийшов на перше місце – 5 823 038 079.

Що подивитися

Якщо ви з якоїсь причини ще не підписані на наш ютуб-канал – швидше зробіть це! Адже у нас ви знайдете не лише топові стріми з воєнними, політичними та економічними експертами, але й огляд карти бойових дій, інтерв'ю з політиками, а також випуски новин, зокрема й з вашими улюбленими ведучими – Катериною Соляр та Артемом Овдієнко.

Як росіяни бояться Буданова – Соляр показала істерику ворога: дивіться відео