Росіяни стверджують, буцімто таке рішення спровоковане "подачею інформації, незручної для німецької офіційної влади".

Цікаво Знайшли бомбу, націоналістів і портрет Бандери: у Росії заявили про запобігання "теракту"

Пропагандисти брехали про коронавірус

Пресслужба Google пояснила рішення YouTube щодо видалення Russia Today тим, що російське ЗМІ поширювало брехливу інформацію щодо коронавірусу.

У YouTube є чіткі правила спільноти, в яких зазначено, що дозволено на платформі. RT DE оголосили попередження за завантаження контенту, що порушує наші правила щодо неправдивої інформації про коронавірусну інфекцію. Це призвело до припинення їх прав на публікацію відео,
– пояснили в Google.

Росіяни вигадують свої причини й хочуть помсти

В МЗС Росії заявили, що рішення блокування каналу має єдину мету – "заглушити джерела інформації, які не вкладаються в комфортний для німецького офіціозу медійний фон".

"З урахуванням характеру події, яка повністю вписується в логіку розв'язаної проти Росії інформаційної війни, прийняття відповідних симетричних заходів щодо німецьких ЗМІ в Росії, до того ж неодноразово викритих в участі у втручанні у внутрішні справи нашої країни, буде не тільки доречним, але й необхідним", – заявили російські "дипломати".

Росіяни переконані, що такі заходи будуть "єдиним можливим способом стимулювати зацікавленість партнерів у конструктивному й змістовному діалозі навколо цієї неприйнятної ситуації".

Що відомо про RT


Це головний рупор російської пропаганди у світі. Так зване ЗМІ розповсюджує кремлівський погляд на суспільно-політичну тематику в усьому світі.

Зокрема, Russia Today доклала чимало зусиль для того, щоб викривити уявлення у світі про реальні події на українському Донбасі. Так, після вторгнення російської армії ЗСУ, які намагалися звільнити власні території, порівнювали з гітлерівською армією.