Про це він повідомив в інтерв'ю "Перехресний допит" на 24 каналі та наголосив: "Він нікуди не зникав і нікуди не йшов. Він не збирається йти з політики, попри те, що з цього приводу говорили. Йдеться лише про перерозподіл функції в дуже важливий і складний для партії період".

Більше читайте в інтерв'ю Чим "Голос" відрізняється від "Слуги народу" і куди зник Вакарчук: інтерв'ю з Рахманіним

За його словами, сьогодні велику кількість організаційних питань вирішує Кіра Рудик. Однак порядок денний формує Святослав Вакарчук.

Вакарчук нікуди не зникав. Вакарчук був і є лідером цієї партії,
– наголосив Рахманін.

"Йдеться лише про перерозподіл функції в дуже важливий і складний для партії період. Операційні процеси вимагають багато часу й зусиль. Тому було б логічно, якби людина, яка має гарні навички й більший досвід, займалася б цими питаннями. Це був вдалий хід, який був виправданий з організаційної точки зору", – пояснив він.

Дивіться інтерв'ю з Сергієм Рахманіним на 24 каналі: відео​

Вакарчук більше не голова партії: що відомо

  • Святослав Вакарчук після з'їзду своєї партії "Голос" оголосив, що більше не обійматиме посаду голови політсили.
  • Сьогодні його головне завдання приводити в політику нових чесних професійних людей. А також зустрічатися з виборцями та міжнародними партнерами.
  • Вакарчук передав свої повноваження Кірі Рудик, тепер вона керуватиме партією. Рудик є першою заступницею голови комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації.