Про це виданню повідомили джерела, близькі до Віктора Ющенка. Згідно з інформацією видання, автори фільму не повідомили про те, де його демонструватимуть та хто насправді причетний до створення. Водночас неправду сказали про учасників фільму.

До теми Ющенко, Мороз, Шарій та Кузьмін стали героями пропагандистського фільму

Запит на інтерв'ю отримали від американської компанії

"Вони отримали інтерв'ю з Ющенком шляхом обману", – сказав наближений до третього президента України співрозмовник видання.

Водночас сам Ющенко коментувати цю ситуацію відмовився. Також співрозмовник розповів, що офіційний запит на інтерв'ю отримали від американської компанії.

У листі детально описали, яким буде фільм, називали очікуваних учасників. Вже після виходу фільму стало зрозуміло, що у запиті назвали не всіх героїв фільму.

Пропагандистський фільм про Україну на RT: коротко

  • Фільм "Україна – вічне сьогодення" (Ukraine – The Everlasting Present) з'явився на каналі RT (Russia Today) 1 листопада. Фільм пропагандистський канал RT не знімав, а лише показав.
  • Створила його продакшн компанія Global Tree Pictures, засновником якої є режисер та продюсер Ігор Лопатьонок. Це вже четвертий його фільм про Україну, в якому є проросійські наративи.
  • Окрім Ющенка, інтерв'ю давали колишні керівники уряду Юрій Єхануров і Валерій Пустовойтенко, а також – ексголова Верховної Ради Олександр Мороз. Також у фільмі зафіксували одіозного блогера Анатолія Шарія та депутата Андрія Деркача, якого США визнали російським агентом.