Коли деякі населені пункти Луганщини були окуповані, то поліцейські пішли на так звану співбесіду до представників незаконної квазіреспубліки. Ті ж буцімто представляли окупаційну адміністрацію Росії.

До теми Вбивства дітей та агресивна війна: в Офісі Генпрокурора назвали воєнні злочини Росії

Під час "працевлаштування" підозрювані погодились добровільно вступити на посади "працівника міліції" новостворених незаконних "структур",
– повідомляє Генпрокуратура.

Такі факти означають, що поліцейські з власної волі почали "служити" в так званих "Новопсковском, Новоайдарском, Сватовском та Беловодском РОВД МВД" незаконної республіки".

Злочин досі розслідують.

Факти держзради в Україні

  • Нардепи підтримали законопроєкт, згідно з яким збільшується відповідальності за злочини проти основ нацбезпеки під воєнного стану. Тепер ті, хто послаблює нашу оборону чи посягає на суверенітет, матимуть відповідне покарання.
  • Одним з "показових" прикладів держзради є мер Куп'янська на Харківщині Геннадій Мацегора. Він здав 25-тисячне місто росіянам і вже став фігурантом кримінальної справи.
  • На жаль, у Харківській області він не один такий мер. За держзраду також затримали очільника Південного Олександра Брюханова, його заступника та керівника місцевого райвідділку поліції.
  • Поплічника російських окупантів виявили навіть на Львівщині. Служба безпеки України зрадника вже затримала. Спецслужби Росії коригували його роботу й він виконував ворожі завдання. СБУ повідомила, що зловмисник раніше відбував покарання на окупованих територіях. Саме тоді йому російські загарбники й запропонували так звану співпрацю. Хотіли, щоб той передавав розвіддані. Той погодився й тепер буде відповідати за зраду перед судом.

ЗСУ знаходить зрадників України, які перейшли на бік російських окупантів у 2014 році: дивіться відео