Воєнна розвідка України здобула документальні підтвердження втрат живої сили та техніки 1 танкової армії збройних сил країни-окупанта. В цих документах більш детально вказано про те, хто загинув, хто отримав травму чи поранення, а хто пропав безвісти чи потрапив у полон. І вони відрізняються від того, що поширювала російська пропаганда. І про що брехав речник російського міноборони.

Варте уваги Білорусь розгорнула війська біля кордону України, аби перетягти туди частину ЗСУ, – Британія

Станом на 15 березня 2022 року загальні втрати 1 російської танкової армії становили 409 осіб. Мова йде про вбитих, поранених, зниклих безвісти та полонених.

Російські документи підтверджують, що українські воїни ліквідували 61 окупанта з 1 російської танкової армії. Ще 209 росіян отримали поранення, відтак не могли більше воювати проти українців.

Окрім того, 96 російським окупантам вдалося врятувати своє життя, коли вони потрапили в полон до українців. Правда, там не вказано, чи вони самовільно здалися, чи таки після атаки українських військових.

Ще 44 російські танкісти просто зникли безвісти.

Російські документи щодо втрат в 1 танковій армії станом на 15 березня / Фото Головне управління розвідки


Також станом на 15 березня російська сторона зафіксувала і численні втрати своєї техніки. Мова йде як про знищену в боях, так і захоплену українськими захисниками. Загалом такої техніки – 308 одиниць лише в 1 російській танковій армії. Серед них – 9 танків Т-90А, а також 6 танків Т-80БВ та ще декілька Т-72Б3М.

Важливо На окупованих територіях Донбасу почали підготовку до мобілізації жінок та дітей з 16 років

Станом на 16 травня 2022 року втрати російської армії у війні проти України становлять 27 700 осіб та 1 228 танків. Такі дані наводить Генштаб ЗСУ. Щодо бойових броньованих машин, то їх було знищено 2 974.