Штормове попередження в Івано-Франківській області опублікували на сайті ДСНС ще вранці 24 травня. Рятувальники застерігали про жовтий рівень небезпеки зі зливами, сильним дощем і грозами.

Між іншим В Україну знову йдуть нічні заморозки: де і коли буде найхолодніше

Сніг у Карпатах

Тим часом на викосогір'ї Карпат на вершині Піп Іван за тиждень до початку календарного літа випав сніг. Про це повідомили рятувальники Чорногірського рятувально-пошукового посту на своїй сторінці у фейсбуці. Зазначається, що видимість наразі у горах погана, а температура +2 градуси.

Снгі в горах
Сніг у Карпатах 25 травня / Фото ДСНС

Негода на Прикарпатті

На фейсбук-сторінці Mox Perkalaba з'явилося видовищне відео потоку води у горах. У коментарях користувачі зазначають, що це стався прорив дамби. Однак, аргументи щодо місця події різняться. Пишуть, що це в селі Голошина прорвало дамбу на річці Бистриця, або ж у Нижньому Вербіжі на річці Пістинька. Інші користувачі взагалі сумніваються у справжності відео.

Сам автор підписав, що це у Гриняві на Верховинщині.

Негода прикарпаття

Могутній потік води на Прикарпатті – дивіться відео

У коментарі 24 каналу речниця ДСНС в Івано-Франківській області Світлана Бабушкіна розповіла, що станом на 15 годину невідомо про якийсь прорив дамби та пообіцяла уточнити інформацію. Щойно ми отримаємо офіційні дані щодо наслідків негоди, додамо її до метріалу.