Деталі представник Офісу Президента розповів в ефірі телемарафону, повідомляє 24 Канал. Він наголосив, що переговори можуть початися у той момент, коли Росія вже зазнає тактичних поразок. На території країни-терористки почнуться різноманітні процеси. Зокрема, соціальні напруження та внутрішні бунти.

Зверніть увагу Вже є точні дати підписання нових договорів щодо гарантій безпеки для України, – Зеленський

Якщо ж говорити про переговори, у яких Росія має відмовитися від ядерної зброї, це означатиме, що країна-терористка зазнала глобальної поразки. Вона вже не може домінувати у глобальному політичному процесі та не має жодних ресурсів. Також на цьому етапі Росію необхідно позбавити права вето у Радбезі ООН.

Що про переговори казав Кулеба

Раніше можливість переговорів України з Росією прокоментував Дмитро Кулеба. Глава МЗС України сказав, що це може статися, коли наша держава почуватиметься сильнішою на полі бою. Для цього ЗСУ потрібно надати більше зброї.

Кулеба зауважив, що світові краще зробити це зараз, аніж потім зупиняти Росію у різних частинах світу. Також глава МЗС наголосив: Україна ніколи не здасться Росії. Якщо у нас не буде зброї, ми воюватимемо лопатами.

Росію слід позбавити ядерної зброї

Іван Гаврилюк – заступник міністра оборони України – зауважив, що всі війни завершуються підписанням певних документів. Вочевидь, війна Росії з Україною не стане винятком.

Будуть підписані угоди – з одного боку коаліцією держав, які підтримують Україну, та Росією з іншого боку. І цей документ має включати пункт про відмову Росії від ядерної зброї, тому що ця держава є загрозою для світу,
– наголосив Гаврилюк.

Заступник міністра оборони переконаний, що у країни-терористки необхідно забрати ядерну зброю. Росія – загроза для усього світу. Гаврилюк додав: війна Росії з Україною має завершитися виходом ЗСУ на кордони 1991 року. Наступним завданням України буде створити запобіжні механізми, аби уникнути нового нападу.

Як Україні перемогти

Також Гаврилюк пояснив, що мають робити українці, аби перемогти у війні з Росією. Зокрема, для цього необхідно розвивати власне виробництво. До слова, Володимир Зеленський нещодавно заявив, що у майбутньому Україна виготовлятиме навіть Patriot.

Також пріоритетом є мобілізувати усі сили на продовження боротьби. Тим часом країни Заходу мають продовжувати надавати Україні необхідну зброю. Окрім того, важливо, аби держави-союзниці використали усі заморожені російські активи на допомогу Україні.

Російським окупантам не вдасться реалізувати жодних планів. Українські захисники та захисниці звільнять усі окуповані території. Туди нарешті повернеться безпека для місцевих жителів. Окрім того, російські окупанти будуть змушені відповісти за кожен терористичний удар по Україні.