Компанія Morning Consult опитала 2 068 респондентів. Виборців опитували методом онлайн-інтерв'ю й пояснили, що похибка становить орієнтовно 2 процентних пункти.

Дивіться також У Демократичній партії незадоволені дебатами: хто міг би замінити Байдена на виборах

Що думають виборці

Ще 20% опитаних виборців заявили, що президента США Джо Байдена "ймовірно" не варто замінювати як кандидата від Демократичної партії після його виступу на дебатах.

Також опитані могли обрати між Джо Байденом і Дональдом Трампом. Так, 45% опитаних обрали чинного президента, ще 44% – Дональда Трампа.

Це показує, що президент Джо Байден не поступився Трампу жодною позицією,
– заявило видання.

Також 57% опитаних вважають, що Дональд Трамп обійшов Джо Байдена на дебатах.

"Єдиний варіант, за якого Байден відійде вбік (з президентської кампанії – 24 Канал), попри невпевнений виступ під час дебатів, це якщо та сама невелика група лояльних прихильників, які протягом усього життя сприяли його балотуванню, раптово та шокуюче вирішить, що настав час для нього піти у відставку", – написали журналісти.

За даними іноземного ЗМІ, серед близьких, які впливають на рішення президента:

  • перша леді США Джилл Байден,
  • його молодша сестра Валері Байден,
  • давній друг та радник 85-річний Тед Кауфман,
  • невелика група помічників із Білого дому.

Журналісти переконані, що саме ця "рада старійшин", яка формувалася десятиліттями, "має вплив на великі та малі рішення у житті та президентстві Байдена".

До речі, видання The New York Times закликало Джо Байдена вийти з президентських перегонів, а демократів — шукати іншого кандидата.