Про це повідомили у прес-службі ДСНС.

Читайте також: Німеччина надала Україні допомогу після пожежі на складі боєприпасів у Ічні

Раніше 24 Канал повідомляв, що в Ічнянському районі Чернігівщини на території військових складів триває гасіння окремих осередків пожежі. Від 10 години ранку суботи, 13 жовтня, вибухів боєприпасів не спостерігалося.

Згодом рятувальники повідомили, що під Ічнею знову чути вибухи. Так, з 13 до 14 години 13 жовтня на території арсеналу спостерігалася детонація боєприпасів – до трьох вибухів.

Останні дані свідчать про те, що надзвичайна ситуація на території арсеналу знову загострилася.

У період з 17 до 18 години на території арсеналу зберігання боєприпасів спостерігалась детонація боєприпасів до 44 вибухів,
– йдеться у повідомленні.

У відомстві зауважили, що авіацією ДСНС здійснено авіаційну розвідку технічної території арсеналу, двома пожежними літаками АН-32П проведено 12 скидів води кількістю 48 тонн у межах арсеналу та вертольотом МІ-8МТ поза технічною територією – 19 скидів кількістю 38 тонн, всього з початку робіт проведено 97 скидів води кількістю 704 тонни.

Зазначається, що психологами ДСНС надано психологічну допомогу 360 особам. Загалом від початку робіт допомогу отримало 2000 осіб.

У ДСНС повідомили, що з метою проведення рятувальних та інших невідкладних робіт в районі надзвичайної ситуації у найкоротший термін залучено сили і засоби ДСНС загальною чисельністю 273 осіб та 83 одиниці техніки.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня


Вибухи на військових складах в Україні: інфографіка

Що сталось на військових складах під Ічнею?Приблизно о 4-й ночі 9 жовтня на 6-му арсеналі Міноборони біля міста Ічня на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси. У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрили повітряний простір, припинили рух поїздів і перекрили низку доріг. По допомогу до медиків звернулись 63 людини, проте, на щастя, немає жодного постраждалого із фізичними травмами.

У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість. 10 жовтня міністр оборони України Степан Полторак заявив, що на арсеналі під Ічнею могли закласти вибухівку.