Про це розповів "слуга народу" Федір Веніславський, член парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки.

Читайте також В Україні оголосили про призов резервістів в особливий період: хто вони такі

Що варто знати військовозобов'язаним

Нардеп пояснив, що запровадження режиму надзвичайного стану означатиме особливий порядок в'їзду та виїзду з України. Зокрема – для військовозобов'язаних.

Мовиться про те, що військовозобов'язаним, призовникам без згоди Центрів комплектування заборонено змінювати місце проживання,
уточнив політик.

Як зауважив член парламентського комітету з питань нацбезпеки, це означає, що таким людям заборонять відповідно і виїжджати за кордон.

Про інші обмеження режиму НС

Крім цього, Веніславський пояснив, що Держприкордонслужба та СБУ зможуть обмежувати в’їзд на територію України осіб, перебування яких становитиме загрозу з негативними наслідками. Мовляв, саме для того, аби запобігти такому, й буде введений режим надзвичайного стану.

Нардеп уточнив, що інші обмеження можуть запровадити за потреби – якщо потенційні загрози перетворюватимуться у реальні. Мовиться про обмеження руху транспорту та його огляд, заборону масових заходів, комендантську годину й перевірку документів.

РНБО просить Раду про надзвичайний стан: дивіться відео