На Одещині через загрозу з моря та провокації у невизнаному Придністров'ї ситуація залишається напруженою. Прикордонники Ізмаїльського загону повідомили про додаткові обмеження, яких потрібно буде дотримуватися.

Читайте також Вивезти важкопоранених з "Азовсталі": Україна запропонувала росіянам обмін

Нові обмеження в Ізмаїльському районі

Згідно з наказом, на деякий час введено обмеження на в'їзд та провадження робіт на територію, яка пролягає у 500 метрах від державного кордону. Обмеження не стосується населених пунктів. Дане обмеження введено через небезпеку збройної агресії росіян.

Також у територіальне море і внутрішні води заборонено вихід маломірних суден та інших плавзасобів, зокрема і суден рибного господарства. Також у море не можна заходити суднам флоту рибної промисловості, якщо в них немає необхідних документів на промисел.

Окрім того, забороняються рибальство, полювання, випас худоби, скупчення автівок та вантажівок, а також їхнє тривалі зупинки. Винятком може бути лише технічна несправність. У машинах заборонено перевозити зброю, на яку немає дозвільних документів. Суворо забороняється використовувати тепловізори, прилади нічного бачення та спеціальні радіоприлади. З усіма правилами та обмеженнями можна ознайомитись за посиланням.

Війна Росії проти України: коротко про останні події

  • Україна запропонувала російським окупантам обмін: поранені з "Азовсталі" на їхніх полонених. Кінцевої згоди ворог ще не дав, Ірина Верещук повідомила про те, що переговори ще тривають.
  • Росіяни готуються ввести воєнний стан в областях, які межують з Україною. На думку Арестовича, окупанти будуть змушені поповнити свої втрати бодай таким кроком. Загальну мобілізацію Кремль оголошувати боїться – це одразу підірве рейтинг Путіна, який і так не зміг подарувати Росії швидку перемогу над Україною.
  • На території Харківської області росіяни могли використати хімічну зброю. У військових ЗСУ спостерігаються наслідки хімічного отруєння. Інформація про хіматаку перевіряється.

Дивіться також – росіяни просять засекретити їхню участь у війні: відео