Однак тут треба розуміти, що відповідальність за таке рішення дуже велика. І що воно означатиме приректи Україну на значну кількість жертв.

Варто знати Непорушна підтримка, – Байден заговорив про Україну після зустрічі з Путіним

Армія готова, але "можуть загинути десятки тисяч"

Секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов переконаний, що українські військові на 100% готові захищати Україну. Ба більше – якщо буде треба, Збройні сили України спроможні звільнити окуповані міста.

Однак ціна такого кроку – надзвичайно висока.

Чи можемо ми взяти (окуповані території – 24 канал)? Так, можемо. Може бути, і Горлівку, і Донецьк ми можемо взяти. Але потрібно розуміти, що за цим стоять люди,
– сказав Данілов.

"Хто піде на те, що можуть загинути десятки тисяч людей? Хто за це буде відповідати?" – підсумував Данілов.

Впливи Росії треба обрізати під корінь

Олексій Данілов також застеріг, що Росія зараз "будує систему розповсюдження свого сепаратистського настрою" у південних регіонах України – в Миколаївській, Херсонській та Одеській областях.

А місцева влада каже, що "ні на що не впливає".

Друзі, схаменіться! Росія – країна-агресор. Будь-яка людина, яка починає тут розгортати й впливати на вибори... Ми маємо на корінні все це припиняти,
– заявив він.

У приклад Данілов навів свої спостереження з рідного Луганська, де з 1994 року розгортався російський вплив: "Вони, як хижаки, почали розповзатися скрізь. Чим закінчилося? Закінчилося тим, що Росія з Ростовської області почала війну".

Нагадаємо Нові санкції та таємні питання: РНБО збереться на чергове засідання