Через це Владімір Соловйов звільнив Сатановського зі свого каналу. Про це пропагандист повідомив у своєму новому відеозверненні, інформує 24 Канал.

Дивіться також "Всєх атправіть в Газу": у Соловйова прямо в ефірі сталася істерика

Соловйов звільнив свого пропагандиста

Пропагандист назвав висловлювання Сатановського "некоректними".

Я хочу перепросити МЗС Росії та пані Марію Захарову за абсолютно несправедливі за змістом та абсолютно неприпустимі висловлювання, допущені працівником нашого каналу Євгеном Сатановським,
– сказав Соловйов під час свого звернення.

Пропагандист вважає, що це були "образливі висловлювання" щодо російських дипломатів та МЗС в цілому. Через це Соловйов вирішив звільнити Сатановського.

"Я не бачу можливості продовжувати професійне спілкування з Євгеном. Я прийняв рішення про звільнення Сатановського з нашого каналу", – додав пропагандист.

Що цьому передувало

  • Євген Сатановський назвав Марію Захарову "п'яною шмарою" за її антиізраїльські висловлювання.
  • Слова Захарової щодо військової операції ЦАХАЛ проти бойовиків ХАМАС у Секторі Гази обурили Сатановського. Зокрема, тому що він – етнічний єврей. "От Маша Захарова, яка, в принципі, євреїв не особливо любить, а Ізраїль терпіти не може і особливо це не приховує... Ще одна шмара, що сильно випиває, яка у нас, проте, спікер нашого МЗС", – заявляв пропагандист.