Кремлівський пропагандист Владімір Соловйов регулярно вкидає в інформаційний простір "тонни" дезінформації та відвертих фейків. Цього разу у нього сталася істерика в прямому ефірі через удар по лікарні в Секторі Гази.

До теми Графіки відключень в Україні "від завтра": соцмережами шириться нова хвиля фейків

Соловйов, звісно ж, не говорить, що на лікарню в Секторі Гази впала ракета бойовиків з "Ісламського джихаду".

Говорить, що російська армія – "милосердна"

На прикладі удару по лікарні в Секторі Гази Соловйов почав виправдовувати російську армію. Він стверджує, що насправді окупанти є дуже милосердними. І буцімто вони не завдають таких ударів. А якщо хтось з цим не погоджується – то таких людей треба "атправіть в Газу".

Звісно, ж пропагандист цинічно не згадує про звірства окупантів в Україні, які тривають ще з 2014 року, коли спалахнула війна на Донбасі. А після повномасштабного вторгнення загарбники вчинили величезну кількість воєнних злочинів.

Як у Соловйова почалася істерика в прямому ефірі – дивіться на ютубі 24 Каналу

Воєнні злочини окупантів в Україні: коротко

  • Російська армія ще упродовж усієї повномасштабної війни регулярно обстрілює мирні українські міста та села. До прикладу, 19 жовтня загарбники вдарили по Вовчанську з артилерії. Снаряд влучив у приватне подвір'я, внаслідок чого зазнали поранень дві людини.
  • Вночі 18 жовтня окупанти здійснили ракетний удар по Запоріжжю. Ракети влучили по житловій п'ятиповерхівці. Були поранені та загиблі.
  • 5 жовтня загарбники запустили ракету по магазину та кафе в селі Гроза Харківської області. Внаслідок цієї атаки загинули 59 людей.