Літак Байдена приземлився у Тель-Авіві 18 жовтня. Як повідомляли у мережі, президент США збирався поставити Нетаньягу "кілька жорстких питань".

Важливо Удару по лікарні в Секторі Гази завдав "Ісламський джихад": в Ізраїлі опублікували докази

Байден прокоментував удар по лікарні в Секторі Гази

На спільній конференції прем'єр Ізраїлю заявив, що "ХАМАС – це нові нацисти". Також Нетаньягу підкреслив, що візит Байдена "під час війни" дуже важливий і стверджує, що "глибоко зворушений".

Разом з тим, Байден наголосив, що США подбають про те, аби Ізраїль мав усе необхідне для захисту від бойовиків. Також він прокоментував удар по території лікарні у Секторі Гази.

Я глибоко засмучений і обурений вчорашнім вибухом у лікарні в Газі. Судячи з того, що я бачив, здається, що це зробила "інша команда", а не ви. Але є багато людей, які не впевнені, тому нам доведеться подолати багато речей,
– заявив Байден.

Удар по лікарні в Секторі Гази: головне

  • Увечері 17 жовтня лікарня "Аль-Ахлі" у Секторі Гази опинилася під ударом. Мережею відразу почали ширитися світлини з масштабною пожежею.
  • Бойовики ХАМАС відразу звинуватили в ударі Ізраїль. Втім, Нетаньягу відкинув звинувачення й наголосив, що ЦАХАЛ не завдав ракетного удару.
  • Терористи також заявили про нібито 500 поранених й десятки загиблих. У мережі відразу також почали публікувати світлини, на яких показували мішки з жертвами. Разом з тим, в Ізраїлі заявили про близько 200 постраждалих в Секторі Гази.
  • Удар по лікарні в Секторі Гази викликали масові протести у багатьох країнах. Люди зривали прапори Ізраїлю й виступали на захист палестинців.
  • Армія оборони Ізраїлю заявила, що не завдавала удару по території Ізраїлю. Там наголосили, що на територію госпіталю впала ракета бойовиків.