Росіяни у своїх квазіреспубліках вирішили відкрито порушувати усі міжнародні права. Вирок смертної кари для іноземних бійців ЗСУ розгнівав увесь цивілізований світ, але на цьому бойовики зупинятися не збираються.

Читайте також 2 500 бійців у полоні: родичі захисників "Азовсталі" дали велику пресконференцію

Окупанти готують смертну кару для захисників "Азовсталі"

Як повідомила дружина командира підрозділу "Ведмеді" Олександра Кравцова Марина, зв'язку з чоловіком немає від самого виходу наших героїв з "Азовсталі". Цей підрозділ захищав Маріуполь та підприємство з початку повномасштабного вторгнення окупантів в Україну.

Бійці цього підрозділу – серед 2 500 тисяч героїв, які перебувають у полоні в росіян. Зв'язку з ними немає. Ворожі джерела повідомляють, що їх тримають окремо від всіх.

На одному з фото Марина впізнала чоловіка, але через те, що він дуже схуд, це було вкрай складно. Вона не знає, в якому він зараз стані, в яких умовах їх утримують та чи надають бодай якусь медичну допомогу.

Разом з тим пропагандисти повідомляють, що героїв з підрозділу "Ведмеді" можуть "судити" у так званій "ДНР".

Є дані, що їхня справа вже передана у "суд" так званої "ДНР" і їм буде інкриміноване найвище покарання – це смертна кара. Світ спостерігає, але нічого не робить. Я не розумію, як у 21 столітті бойовики ніким не визнаного формування можуть судити людей, які захищали свою землю,
– сказала Марина Кравцова.

Також вона додала, що наші бійці у полоні роблять заяви під тиском росіян, тому не можна довіряти провокаціям ворога.

Дивіться відео великої пресконференції родичів захисників "Азовсталі"