Своїми думками поділився генерал морської піхоти США у відставці Джеймс Л. Джонс в інтерв'ю виданню. Зокрема, його запитали, чи все ще можлива вирішальна перемога на полі бою для будь-якої зі сторін.

Дивіться також Зима на фронті․ Як погода впливає на війну, наступ ЗСУ та просування росіян

Генерал відповів, що наразі, схоже, що ні. Попри те, що амбіції обох сторін не змінилися, на фронті, за його словами, жодна зі сторін не має явних переваг.

Водночас він висловив упевненість, що Кремлю не під силу захопити Україну.

Якщо подивитися на те, що відбувається зараз на полі бою, я не бачу остаточної переваги жодної зі сторін, за винятком того, що майже немає сумнівів у тому, що Росії не вдасться захопити Україну як державу,
– зазначив Джеймс Л. Джонс.

В Росії не можуть визначитися з цілями

  • Нещодавно аналітики Інституту вивчення війни зауважили, що в Росії, очевидно, не можуть дійти консенсусу щодо того, що саме вони вважатимуть за перемогу у війні проти України.
  • І хоч в російському інформаційному просторі занепокоєння щодо теми війни лише зростає, у Кремлі не можуть визначитися з військовими цілями.
  • Ба більше, там поновили тему імовірності паузи у війні – цього в Кремлі, схоже, що побоюються. Мовляв, це дасть час Заходу озброїти ЗСУ.