Про це на своєму ютуб-каналі розповів військовий експерт Олег Жданов, повідомляє 24 Канал. Цікаво, що навіть в СРСР за подібну статтю давали менший термін, ніж в сучасній Росії в 21 столітті.

Зверніть увагу Чому контрнаступ ЗСУ є найкращою альтернативою "мирним" переговорам

"Це закручування гайок всередині держави, розуміючи, що суспільство рано чи пізно почне задавати тихенько незручні питання для влади, та й вже починає це робити", – прокоментував Жданов.

Вороги народу довічно

Росія повертається у 1937 рік, коли будь-яке незручне питання оберталося тим, що всіх оголошували ворогами народу.

Щоправда, тоді давали всього 25 років таборів за середньостатистичний вирок.

Але тепер це пожиттєво, от так тепер і живіть, громадяни Росії,
– іронічно підсумував Жданов.

Жданов сказав, нащо Росія збільшила термін ув'язнення за держзраду: дивитись відео

Що відомо про новий ганебний закон Росії

  • Держдума внесла 18 квітня поправки до закону про державну зраду. До цього покарання за статтею становило до 20 років ув'язнення.
  • Повідомляється, що довічне може світити за шпигунство, видачу іноземцям відомостей, що є державною таємницею, перехід на бік противника чи надання фінансової та іншої допомоги у діяльності, що спрямована проти Росії.
  • До того ж планується збільшити граничний термін ув'язнення за низку інших злочинів. За статтею "Теракт" – з 15 до 20 років, за статтею "Сприяння терористичній діяльності" – з 10 до 12 та інші. Політики мотивують це необхідністю "захисту від безпрецедентних загроз, з якими зіштовхнулася Росія з боку України".