Від критиканів – мовляв, та всі поставлять собі TOR та спокійно будуть все одно там сидіти.

Читайте також: Порошенко ввів у дію рішення РНБО про заборону соцмереж "Вконтакте" та "Однокласники"

Я ж скажу одне. Саме в соціальних мережах розпочиналася гібридна війна рашки проти України. Саме ці соцмережі стали та залишаються основним місцем координації антиукраїнської діяльності всіх мастей в країні. Саме яндекс продовжує бути оком російських спецслужб, через яке можна роздобути будь-яку інформацію про українських громадян.

Російський бізнес в будь-яких формах не має працювати в Україні. Особливо такий – системно-державний, за яким стирчать вуха Газпрому, якому й належать ці контори. Газпром = ФСБ = Кремль.

А щодо того, що хтось поставить собі TOR і все одно буде там сидіти – так прекрасно, в нас же демократична країна. Мова йде не про порушення прав людини на інформацію, а про припинення ворожої пропаганди.

Хоча повірте – от переважна більшість користувачів саме цих мереж є досить пасивними й мало просунутими в інтернеті. Так що ця заборона стане могутнім ударом по ваті та тим, хто просто не хоче думати головою. А вконтакті сидить понад 20 мільйонів громадян України. Тому цей крок має велике й позитивне значення з усіх боків. Той нечастий випадок, коли владу й особисто президента є за що похвалити. А головне – команду InformNapalm та особисто Михайла Макарука, які доклали чимало зусиль для того, щоб ця російська пошесть була видалена з українського інформаційного простору.

Читайте також: Що ви думаєте про блокування Вконтакте та інших російських ресурсів в Україні?

Ось так, крок за кроком, ми переможемо й вичавимо расіянську гідру з України.

Щойно на емоціях навіть видалив свою сторінку вконтакте, яку спеціально тримав для тролінгу вати. Хоча інші сторінки під іншими іменами для слідкування за ватою в мене там залишилися.

P.S. І хай це навіть черговий піар-привід для Банкової перебити негатив. Якщо вони так будуть перебиватий надалі, то я за!

Автор: Богдан Буткевич