Нещодавно СБУ затримала кілерів російських спецслужб, які планували вбити міністра оборони Олексія Резнікова та керівника ГУР МО України Кирила Буданова. Представник пресслужби ГУР МО України Андрій Юсов розповів про це більше.

До теми В Україні затримали понад 1,6 тисячі ймовірних диверсантів, – МВС

Це вже не перший замах на Кирила Буданова. Цей замах, як і всі попередні, був невдалим. Я думаю, що й інші кілери та найманці мають розуміти, що їм нічого не світить,
– зазначив Андрій Юсов.

"Значить, добре працюють"

Юсов зауважив, що це високий показник і оцінка ефективної роботи для міністра оборони та для очільника Головного управління розвідки МО, якщо агресор намагається у такий спосіб їх усунути.

Водночас ми повинні розуміти, що росія веде безчесну війну в Україні. Зокрема, війну проти цивільного населення, проти жінок і дітей, а тому очікувати від ворога можна будь-чого.

Очевидно, що в цій безчесній війні використовуються і такі інструменти як наймані вбивці та кілери. Україна до цього має бути готова. Судячи з ефективної роботи спецслужб, така готовність є,
– наголосив Юсов.

Коротко про замах, який готували кілери

  • Окрім міністра оборони та керівника розвідки кілери хотіли вбити відомого українського активіста, ім'я якого не згадується.
  • За вбивство кожної цілі російські "куратори" обіцяли винагороду у розмірі від 100 до 150 тисяч доларів США.
  • Встановлено, що ДРГ сформували кадрові співробітники воєнної розвідки росії.
  • Житель Києва погодився ліквідувати українського військового, який, на думку окупантів, нібито причетний до фізичної розправи над російськими військовополоненими.
  • Натомість для замаху на керівників оборонних відомств "зв'язковий" вирішив особисто прибути на підконтрольну українській владі територію. Зловмисник заїхав в Україну через територію білорусі.
  • Контррозвідники Служби безпеки затримали обох зловмисників у Ковелі. До затримання кілерів залучили бійців ЦСО "А". Їм уже оголошено підозру.

Більше про це – як СБУ затримала кілерів: дивіться відео