Про це повідомив перший заступник міністра оборони генерал-лейтенант Олександр Павлюк в інтерв'ю, інформує 24 Канал. За його словами, ці заміни уже активно здійснюють у певних ротах.

Дивіться також В Україні військкомів перевірять на доброчесність: хто цим займеться

В самих ТЦК йде заміна: на фронт відправляють офіцерів, які не мають бойового досвіду, вони заміняють офіцерів, які поранені і не придатні до служби. Наприклад, у ротах охорони ТЦК та СП уже замінено від 50% до 70% особового складу,
– повідомив Олександр Павлюк.

За словами генерала, у ТЦК прийшли ті, хто має відповідні обмеження по стану здоров'я. Павлюк також наголосив, що мобілізація має проводитися прозоро.

"Людина має розуміти, чому хтось має броню, а інші — ні. Робота в цьому напрямку триває і певні проєкти вже реалізуються. Коли все це запрацює, то відпаде питання до роботи ТЦК", – запевнив Павлюк.

Генерал також зазначив, що вже зараз проводиться багато інших заходів щодо поліпшення ситуації. Так, цьогоріч із 203 начальників ТЦК та СП з різних причин вже замінено 25 осіб.

В Україні перевірять роботу ТЦК

  • В усіх регіонах створили комісію для перевірки роботи ТЦК СП. Організаційну роботу щодо діяльності комісії Президент доручив першому заступнику Міністра оборони України генерал-лейтенанту Олександру Павлюку.
  • До складу комісії, крім військових, входять правоохоронці, представники СБУ та НАЗК. Перші результати перевірок військкоматів очікуються вже за місяць, тобто в серпні.
  • До слова, передумовою цих дій ймовірно став гучний скандал за участі з одеським військкомом Євгеном Борисовим, який схоже, що добряче збагатився на оформленні так званих "білих квитків" за відстрочку від мобілізації.