Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов наголосивши, що цього ніколи не буде.

Дивіться також Головні прорахунки Путіна у війні проти України: у CNN вказали на помилки диктатора

Росіяни були б дуже раді заморозити все так, як є зараз, змусивши нас визнати захоплену ними територію. У цьому разі вони б святкували перемогу. Цього ніколи не трапиться,
– зазначив Буданов.

Він підтвердив, що Росія якимсь чином отримала доступ до секретних планів України щодо контрнаступу. Водночас відмовився говорити про це детальніше.

"Я не скажу більше за Президента. Ми отримали, скажімо, інформацію, докази, що плани стали відомими Росії. Це – серйозна проблема, і ми вживаємо дії”, – зазначив очільник ГУР.

Буданов також прокоментував застосування дронів у війні. На його думку, безпілотники, хоч би якими ефективними вони були, не спроможні повністю замінити людей на полі бою.

"Дрони ніколи не замінять сухопутні сили. Вони лише є способом їх підтримки. За допомогою дронів можна завдати втрат ворогу, але поки військові не прийдуть і не встановлять прапор, нічого не зміниться", – зазначив керівник розвідки.

Росія не хоче миру: головне

  • Міжнародні ЗМІ писали, що Кремль буцімто "посилає сигнали" готовності до переговорів про мир в Україні; ба більше, обіцяє не заважати членству України в НАТО.
  • Мовляв, Путін надсилав сигнали Вашингтону щодо "готовності розглянути питання про припинення вогню в Україні". Однак американські партнери відхилили цю пропозицію після зустрічі з посередниками.
  • Президент України Володимир Зеленський наголосив, що Росія не прагне миру, адже для них мир – це поразка у війні.
  • Підтвердив небажання Владіміра Путіна йти на переговори і канцлер Німеччини Олаф Шольц. Адже Росія хоче захопити Україну, фактично домовлятися немає про що.