Як ми зауважили, передувала гучним вибухам повітряна тривога. Її оголосили в області о 12:31. Вже о 12:36 ЗМІ повідомили про те, що в обласному центрі почули вибухи.

Читайте також Окупанти можуть готуватися до масованих обстрілів, пов'язаних з опалювальним сезоном, – Гуменюк

Що відомо про ракетну атаку Запоріжжя

О 12:32 у Повітряних силах зазначили, що для мешканців Запорізької області існує ракетна загроза. Тож їх попрохали вирушати до укриттів і перебувати там доти, поки не буде сигналу про відбій.

Місцеві ЗМІ о 12:36 написали про те, що в місті лунають вибухи. Зазначають, що гучний звук чули відразу у декількох районах міста.

Вже о 12:38 почали писати про те, що у Запорізькому районі здійнявся дим після вибухів.

Станом на 12:45 писали про те, що хтось чув один вибух, а хтось – два. А вже о 12:48 ЗМІ повідомляли про ще один вибух у Запоріжжі.

Станом на 13:00 від місцевої влади не надходило жодних повідомлень.

О 13:14 глава Запорізької ОВА Юрій Малашко розповів про ситуацію в місті. За його словами, близько 12:27 росіяни завдали один ракетний удар по відкритій ділянці місцевості у Запорізькому районі. Наразі уточнюється інформація щодо постраждалих і руйнування.

Кілька днів тому атакували Запоріжжя ракетами

  • Звернімо увагу на те, що зранку 8 вересня росіяни завдали ракетного удару по одному з районів Запоріжжя. За наявними даними вибух пролунав близько 06:20.
  • Внаслідок атаки ворога виникли два осередки пожежі. Перший був в адміністративній двоповерховій споруді. А от другий – у газовому модулі неподалік.
  • Через атаку росіян постраждав один чоловік. Його з приміщення адміністративної будівлі вивели поліцейські перед прибуттям ДСНС. Чоловікові надали медичну допомогу та госпіталізували.

Завдяки діям вогнеборців вдалося не допустити вибуху цистерн з метаном,
– зазначили правоохоронці.

  • Тоді секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив, що вибуховою хвилею вибило вікна у кількох багатоповерхівках і закладах освіти.