Про це 24 каналу розповів речник Центру національного спротиву. Зокрема, МАГАТЕ вже відвідала ЗАЕС і переконалась у реальній загрозі, яку несе розміщення російських військ на станції.

До теми "Снаряд розвертається": окупанти цинічно виправдовували свої злочинні дії перед головою МАГАТЕ

Україна – не терорист, як росія

Речник Центру національного спротиву зазначив, що партизанський рух на ЗАЕС може бути в думках українців-працівників атомної станції. Утім військових там немає.

Ми не терористи. У нас величезна цивілізаційна, культурна, ментальна різниця з тим, що прийшло на нашу землю. Ми своє цінуємо, любимо й ніколи не підставимо цивільне населення під таку небезпеку, яку може спричинити поведінка військових на атомній електростанції,
– зауважив він.

А ще додав, що росіяни намагались відтягнути візит МАГАТЕ і створити такі умови, щоб представники агенства боялись туди поїхати. Утім місія все ж там.

"Вони бачать, що жодних бойових дій з боку України не ведеться по Енергодару й Запорізькій АЕС", – наголосив речник Центру національного спротиву.

Чи є представники українського спротиву в росії

За його словами, національний спротив працює лише в нашій державі. Нам не потрібні чужі території. А те, що відбувається в росії, зокрема підрив авто дугіної – це провокація фсб. Якщо розібрати заяву російських спецслужб щодо цієї події, стане зрозуміло, що це абсолютна нісенітниця.

Вони визнали, що умовно якась українська військова спокійно собі заїхала на територію росії, спокійно когось знищила і спокійно виїхала. Вони настільки не підготували цю історію нормально, що просто визнали свою нікчемність,
– наголосив речник Центру національного спротиву.

Він додав: це апріорі неможливо, що українська військова пройде в росії мільйон перевірок. Там на кожному кроці відеокамери й поліція.

"Ми не терористи й ніколи ними не будемо", – підсумував речник Центру національного спротиву.

Речник Центру національного спротиву сказав, чи є партизани на ЗАЕС: дивіться відео

Партизанський рух на тимчасово окупованих територіях: останні новини