За попередньою інформацією, наші захисники нарешті дістали місця зберігання ворожих С-300 у Бердянську. Це вдалося зробити за допомогою ракет Storm Shadow від Великої Британії. Про це 24 Каналу сказав депутат Запорізької обласної ради Сергій Лишенко.

До теми В окупованому Бердянську – потужна "бавовна": російські судна втікають з порту

ЗСУ працюють правильно

Кількість установок, які вони можуть використовувати, зокрема для обстрілів Запоріжжя, залишаючи Бердянськ без ППО, різко зменшилася. Тому вони просто не мають ресурсу, яким мали б дострілювати. До міста вони дістають навіть реактивними системами на кшталт "Торнадо" чи "Смерч".

Обстріли відбуваються досить рідко, бо при виході на пускові наші їх "засічуть" і можуть уразити. На цьому напрямку не так багато установок, тому росіяни дуже обережно їх використовують,
– відзначив Лишенко.

Слід розуміти, що від Василівки до Токмака – найбільша концентрація оборони по лінії фронту. Росіяни почали будувати її з першого дня.

Сьогодні ситуація така: перша лінія оборони, де лінія фронту. 3 – 6 кілометрів углиб – резервна. У деяких місцях по 5 – 6 ліній оборони. Вони вибудували широку ешелоновану лінію оборони, щоб було куди відходити під час контрнаступу,
– пояснив депутат Запорізької обласної ради.

Ця ділянка досить укріплена. На думку Лишенка, українські війська діють правильно – вони переривають росіянам постачання. Попередньо, у Бердянську поцілили у склад боєприпасів чи паливо-мастильних матеріалів.

"ЗСУ роблять так, щоб їм нічим було воювати й вони відійшли від усіх цих ліній оборони", – підсумував депутат.

Ситуація на Запоріжжі: останні новини