Про це глава держави сказав з трибуни парламенту перед тим, як вніс на розгляд Ради подання про призначення Дениса Шмигаля новим очільником уряду.

До теми: Це не просто честь, а величезна відповідальність, – Шмигаль назвав виклики нового уряду

Шановні депутати, я вважаю, що попередній уряд робив усе можливе, але зараз українцям потрібен уряд, що зробить неможливе. За останні роки було дуже багато урядів: уряд технократів, уряд "казнокрадів", "уряд порятунку", уряд "крєпких хазяйственників", "уряд порятунку крєпких хазяйственників". Я вірю, що тепер з’явиться уряд для людей. Тому я вношу на розгляд Верховної Ради подання про призначення прем’єр-міністром України Дениса Шмигаля,
– коротко пояснив Зеленський.

Зауважимо, що перед цим Рада більшістю голосів проголосувала за відставку Олексія Гончарука. Після цього Денис Шмигаль автоматично став виконувачем обов'язків прем'єр-міністра України.

Позачергове засідання парламенту 4 березня: відео

Що відомо про відставку попереднього уряду?Ще до появи інформації про позачергове засідання парламенту у ЗМІ ширились чутки про ймовірну відставку глави Кабміну Олексія Гончарука. Після того, як засідання Ради призначили на вечір 4 березня, в Офісі Президента підтвердили: до порядку денного попросили включити питання щодо розгляду декількох проєктів закону про уряд. А усі сумніви розвіялися вже після вечірнього засідання фракції "Слуги народу" 3 березня. Нардепи зустрічалися із президентом, а згодом підтвердили: і Гончарук, і більшість його міністрів 4 березня підуть у відставку.