Записали зворушливе відео в одній зі шкіл Білої Церкви. Пізніше автор ролика познайомився з семирічним Тимофієм і розпитав його, де хлопчик навчився так співати.

Читайте також "За щастя, за волю": музиканти в ЗСУ створили запальну пісню та присвятили її дітям

Хлопчик заспівав гімн на шкільній лінійці

Щойно на останньому дзвонику залунав гімн України, маленький Тимофій приклав руку до серця та почав гучно підспівувати. Відео зі зворушливим виконанням пісні потрапило у тікток, і Тимофій "залетів" у тренди. Всього за кілька днів відео набрало понад 2 мільйони переглядів.

Згодом школяр розповів, що співати гімн навчився сам, коли почалася повномасштабна війна.

Школяр з Білої Церкви співає гімн / Відео з соцмереж

Я сам навчився співати. Коли почалася війна, це була найгарніша пісня нашої України. Її всі співали. І я пробував так співати, щоб навчитися,
– розповів Тимофій.

Емоційне виконання славня розчулило не тільки автора відео, але і тисячі користувачів тіктока, які залишили під відео позитивні коментарі.

Українці в захваті від виконання гімну школярем / Скриншоти з соцмереж

Як українці співають гімн під час війни

  • У березні в мережі завірусилося відео, де маленький хлопчик з Краматорська співає гімн України, приклавши руку до серця. Згодом виявилося, що маленькому патріоту Ярославу всього два роки.
  • Українські військові опублікували сильне відео. На ньому вони співають гімн на Азовсталі під час оборони Маріуполя. Полковник Держприкордонслужби, який і показав відео, заявив, що воїни готові заспівати там ще раз – вже після деокупації.
  • У переддень Нового року, 31 грудня, українські військові, яких щойно повернули з полону, заспівали гімн України. Серед військових – захисники і захисниці Маріуполя, острова Зміїного та Бахмутського напрямку.