Таку думку сайту "24" висловив журналіст Олег Єльцов.

Читайте також: "Хоч я цього й не робив": підозрюваний у вбивстві Ноздровської залишив записку

За словами експерта, затримання підозрюваного у вбивстві – точковий момент. Насправді рівень розкриття злочинів становить близько 10%. І це все, як кажуть професіонали, так звані очевидні злочини. Коли після заяви потерпілого, треба прийти на вказане місце і затримати злочинця.

Показник професіоналізму правоохоронців – реальна статистика, про яку громадськість не знає. Те, що розповідають – фальсифікація. Поліція заяви від громадян приймає дуже неохоче, підганяє статистику та інформує, що є падіння рівня злочинності. Але при такому економічному стані і безробітті – це брехня,
– вважає Єльцов.

Водночас, як зауважує фахівець, вбивство Ноздровської стало резонансним тому, що почалися публічні виступи громадських активістів.

"Громадським активістам треба було йти не до Київського обласного управління поліції, а до МВС. Потрібно вимагати організації роботи поліції, перш за все, відставки Арсена Авакова", – наголошує Олег Єльцов.

При цьому, за його словами, вбивця отримає по заслугах. На думку Єльцова, скоріше за все, в правоохоронців достатньо доказів проти нього. Адже на можливого злочинця підозра впала з самого початку, але його затримали через кілька днів, щоб підготувати достатні аргументи для суду.

Нагадаємо, 1 січня на Київщині у річці знайшли мертвою та роздягненою Ірину Ноздровську – сестру загиблої у резонансній ДТП Світлани Сапатинської. За даними експертизи тіла, Ноздровська померла від множинних колото-різаних ран. 8 січня стало відомо, що правоохоронці затримали підозрюваного у вбивстві Ірини Ноздровської. Однак у поліції поки не розголошують його імені. У ЗМІ з’явилась інформація, що підозрюваним у вбивстві правозахисниці є Юрій Россошанський – батько Дмитра Россошанського, який насмерть збив на автомобілі сестру Ірини Світлану Сапатінську.