На питання про можливе відновлення авіасполучення з країнами Європи Кадиров висловив свої мрії щодо відновлення співпраці з Європою. Ведучий 24 Каналу припустив, що лідер Чечні засумував за європейським відпочинком.

Дивіться також Нова хвиля психозу: Росія лякає "законним" ударом по Польщі

За час війни Кадиров відзначився тим, що набрав вагу, оголошував про взяття Бахмута, Лисичанська та Сєвєродонецька понад 50 разів та не відмовляв собі у відпочинку, адже його літак був помічений в теплих краях.

Погрози Кадирова

Натомість головною зброєю посіпаки Путіна досі залишаються погрози.

Війна в Україні закінчиться до кінця 2023 року. Захід стане на коліна і спецоперація закінчена,
– заявив Кадиров.

Також він вангує, що всі західні країни визнають неправильність своїх дій і будуть вимушені співпрацювати з Росією в усіх сферах.

Ведучий 24 Каналу зауважив, що єдина Європа, на яку може розраховувати Кадиров – це поїздка на військовий трибунал в Гаагу. Адже міжнародні слідчі уже почали розслідування щодо воєнних злочинів росіян та всіх причетних.

Заяви Рамзана Кадирова: дивитись відео

Заяви російської пропаганди поза межами здорового глузду

  • Маріонетки Путіна почали погрожувати Польщі "законним" ударом по її аеродромах. Кадиров і тут відзначився словами, що не проти захопити Польщу, однак поки чеченський диктатор лише захоплює соцмережі, аби писати чергові нісенітниці.
  • Сєргєй Лавров приїхав до Іраку і вчергове почав нити нібито "Захід роками готував Україну до гібридної війни проти Росії". Певно, візити до Африки великої користі не принесли, тож Лавров обрав нову жертву своєї пропагандистської тактики.
  • Лавров відзначився і в іншій нещодавній заяві. Посіпака Путіна вирішив пригрозити Молдові. В інтерв'ю з Дмітрієм Кісельовим заявив, що Молдова може стати новим антиросійським проєктом після України.