Про це 24 Каналу розповів політолог Олександр Антонюк. Він вважає, що подібні заяви Росії повинні наштовхнути на певні дії спецслужби цих країн.

До речі "Нова Україна": Лавров в істериці взявся погрожувати агресією Молдові

Днями Сєргєй Лавров в інтерв'ю з Дмітрієм Кісельовим заявив, що Молдова може стати новим антиросійським проєктом після України.

Нагадаємо, що в МЗС Молдови відреагували на ці слова. Спростували всі обвинувачення Лаврова, назвавши це добре відомою загрозливою риторикою російської дипломатії.

Попередження для спецслужб

Антонюк потрактував цю заяву як попередження для влади Молдови, про те, що зараз Росія, використовуючи їхніх маргіналів та проросійські сили, буде намагатися розпалювати ситуацію в республіці. Подібно вони працювали і в Україні.

Політолог називає це попередженням для молдавських спецслужб, які мають зараз виконувати відповідні зачистки і уважно спостерігати за особовим складом, який контролює Придністров'я. Зокрема Росія може робити такі провокації, аби відвернути увагу світу від подій в Україні.

Антонюк про погрози Лаврова: дивитись відео

Росія нав'язує свою риторику

Антонюк впевнений, хоч 5 тисяч, чи навіть 10, особового складу не несуть особливої загрози Молдові, такі прецеденти на певний період шокують світ.

Те, що вони говорять без будь-якої логіки, це не розуміють люди зі здоровим глуздом, і до цього потрібно звикнути. Вони живуть в своєму вигаданому світі, вони його намагаються нав'язати іншим країнам, це стосується абсолютно всіх сусідів Росії,
– додав мовець.

Антонюк звернув увагу, що у самому питанні Євгєнія Кісельова були перераховані приклади тих країн, на які, імовірно, може напасти Росія. Мовилося про Казахстан, Киргизію. Це було своєрідне попередження для цих країн, аби вони пильно придивилися, чи немає провокаторів серед їхніх громадян.

Погрози Росії: останнє

  • На передачу танків до України Путін відповів, що Росія воює з "послідовниками Гітлера" та "руками бандерівців". Він також впевнений, що нього багато друзів по усьому світу, а найщиріші, певно, в Африці, не дарма російська дипломатія взяла курс саме туди.
  • Владімір Путін назвав нову мету "спеціальної військової операції" в Україні. Виявляється, це спроба закінчити війну на Донбасі. Каже, що це вимушене рішення, адже досі його "водили за ніс".
  • Затятий пропагандист Владімір Соловйов на посилення військової допомоги Україні пригрозив чимось дуже "революційним". Він погрожував і російськими танками "Армата", однак з'ясувалося, що на озброєнні в Кремлі їх всього лише до двох десятків.