Зрештою можна пересвідчитися, що на борту Іл-22 та А-50 був полковник, а також молоді офіцери. Про це в ефірі телемарафону розповів речник Повітряних сил Юрій Ігнат, передає 24 Канал.

Цікаво Справжня ахіллесова п'ята: як вплине на обстріли втрата авіації та пілотів Росії

У Повітряних силах висловилися щодо екіпажу А-50 та Іл-22

Ігнат наголосив, що вже зустрічав у російських пабліках дописи із рубрики "вечного полета, братья" та некрологи, які вже почали з'являтися потихеньку.

Бачимо, що там і полковник є. Але передусім молоді офіцери,
– сказав полковник.

Водночас речник підкреслив, що здивувався, що молодші лейтенанти були на бортах цих літаків. Адже будь-яка втрата, навіть якщо це молодий офіцер, то це випускник військового вишу, в якому навчають п'ять років.

"Плюс ще кілька років він практикується вже безпосередньо у військах, ну і плюс має бойовий досвід вже як мінімум майже два роки, на жаль, у бойових діях. Ми говоримо про А-50, також про Іл-22. Там же два борти були знищені", – розповів Ігнат.

Речник Повітряних сил зауважив, що літаків у росіян стало менше, як і екіпажу. За його словами, від цього українській стороні, безумовно, стало краще, адже спроможності ворога дещо зменшилися.

Україна збила 2 російських повітряних судна

  • Ввечері 14 січня українські військові збили над Азовським морем літак А-50. Зрештою цю інформацію підтвердив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.
  • Крім того, нашим захисникам вдалося підбити літак Іл-22, який після ураження приземлився в Анапі. Речник Повітряних сил Юрій Ігнат, проаналізувавши кадри збитого повітряного судна, сказав, що цей літак більше у небо не здійметься.
  • Варто зазначити, що втрата А-50 для росіян стала найдорожчою після потоплення крейсера "Москва" у Чорному морі. Усе, що відомо про збиття двох повітряних суден окупантів, – читайте у матеріалі.