Валерій Залужний подякував Повітряним силам за чудово сплановану та проведену операцію в Приазов'ї, передає 24 Канал.

Зверніть увагу Нещаслива 9-ка Путіна: що відомо про А-50, який могли збити над Азовським морем

Знищено А-50 та Іл-22

Воїни Повітряних сил Збройних Сил України знищили ворожий літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50 та повітряний пункт управління противника Іл-22,
– заявив головком.

Дивіться також Виття росіян зрозуміле: яке значення має збиття літака А-50 і пошкодження Іл-22

Повітряні сили знищили А-50: дивіться відео

Що відомо про знищення повітряних суден

  • Ввечері 14 січня ЗМІ та телеграм-канали писали, що над акваторією Азовського моря українські військові завдали ударів по двох російських повітряних суднах. Зокрема, А-50 та Іл-22. Зазначали, що перший збили, а другий пошкодили і його екіпаж нібито терміново попросив про посадку в Анапі.
  • Також ЗМІ з посиланням на джерела писали, що А-50 заступив на чергування у районі Кирилівки близько 21:10 – 21:15. Його вдалося збити практично одразу. Літак ДРЛС зник з радарів і більше не відповідав на запити тактичної авіації.
  • Джерела 24 Каналу повідомили, що бортовий номер А-50 був RF-50601.
  • Повітряний командний пункт Іл-22М11 з бортовим номером 75106 здійснював чергування у районі Стрілкового. Українські захисники підбили його уздовж узбережжя Азовського моря. До речі, також близько 21 години.
  • Вранці 15 січня командувач Повітряних сил Микола Олещук написав: "Це вам за Дніпро! Горіть у пеклі, нелюди". Додав, що поки без деталей.