Про це повідомили у прокуратурі Нідерландів. Крім цього, не подаватимуть апеляцію на рішення гаазького суду.

До теми Початок великого шляху і привид Локербі: що чекає на Росію після вироку по MH17

"Прокуратура задоволена тим, що рішення прояснило фактичні обставини, пов'язані зі збиттям літака рейсу MH17 17 липня 2014 року. Прокуратура також зазначає, що суд загалом погодився з доводами прокурорів як щодо доказів інкримінованих правопорушень, так і щодо покарання, яке має бути призначене", – написали у відомстві.

Злочинці мають отримати покарання

Гаазький суд 17 листопада визнав ексофіцера фсб Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), російського генерала Сергія Дубинського та громадянина України Леоніда Харченка винними у вбивстві 298 людей. Терористів засудили до довічного ув'язнення.

Росія не видає своїх громадян, тому екстрадиції злочинців ми не проситимемо. Але прокуратура Нідерландів докладе зусиль для того, щоб злочинці Гіркін, Дубинський і Харченко відбували покарання, – запевнили у прокуратурі.

Вирок не оскаржуватимуть

Відомство зазначило, що не подаватиме апеляцію на вирок, оскільки рішення суду прояснило для родичів загиблих обставини зі збиттям літака 17 липня 2014 року.

"Апеляція була б великим тягарем для найближчих родичів, адже тоді вони залишалися б у невизначеності щодо результату кримінальної справи. Нинішні судження пропонують впевненість найближчих родичів з ряду важливих питань", – додали у прокуратурі.

Розслідування збиття MH17: останні новини

  • Росія заявила, що суд у Гаазі був упередженим, коли ухвалив вирок. Через це уряд Нідерландів викликав посла окупантів.
  • У США вважають, що попри вирок гаазького суду, буде багато роботи – притягти до відповідальності винних не так просто. Держдеп наголосив, що вирок став результатом величезної роботи Нідерландів, Австралії, Бельгії, Малайзії й України.
  • Окупанти намагалися сфальсифікувати докази збиття літака, оскільки Кремль фінансував бойовиків.