Україна попри війну з російськими окупантами буде святкувати День Незалежності, яку доводиться виборювати просто зараз. За даними розвідок партнерів, окупанти можуть здійснити масштабний ракетний обстріл українських міст, тому проводити масові заходи дуже небезпечно.

Читайте також росія нераціональна, – в ОП наголосили на ризиках масованих обстрілів не лише 24 серпня

Як Україна буде святкувати День Незалежності

Президент Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців повідомив, що завтра Україна святкуватиме своє головне свято – День Незалежності. На його думку, кожен українець заслуговує на розуміння, який неймовірний шлях нам вдалося пройти.

Ми запланували багато активностей – того, що підкреслить, який шлях ми пройшли. Пройшли всі разом – українці в Україні, на всій нашій території, на вільній і на тимчасово окупованій, бо наші люди всюди борються. Українці за кордоном – усі, хто допомагав, усі, хто поширював правду про Україну, усі, хто закликав боротися за Україну,
– сказав Зеленський.

Він підкреслив, що жоден окупант не почувається у безпеці, а колаборанти не вірять у своє майбутнє. Натомість нам вдалося відвоювати не лише своє сьогодення, а й перспективи.

Також він пообіцяв нагородити людей, які зробили вагомий внесок в міцність та силу України, це стосується багатьох сфер життя.

"Я попросив різні міністерства, обласні адміністрації, Збройні Сили України, представників ЗМІ надати свої пропозиції щодо того, хто – вирішуєте ви – хто заслуговує нагород у День Незалежності. І завтра нагороди отримають ті, хто справді на них заслуговує", – додав президент.

Дивіться відео звернення Володимира Зеленського до українців