Президент України Володимир Зеленський взяв участь у форумі "Захисники. Перекличка". Він подякував ветеранам, які боронили Україну від окупантів, та повідомив про новий закон щодо наших героїчних захисників.

Читайте також Удари російської артилерії просто неможливо порахувати, – Зеленський у зверненні до українців

Ветерани мають відчувати вдячність за свій подвиг

У своїй промові перед ветеранами глава держави наголосив, що кожен герой має відчувати вдячність держави та народу за свій неймовірний подвиг.

Ветеранська політика – це пріоритетний і самостійний напрямок державної політики. Не додаток до чогось, не за залишковим принципом, а пріоритетний і самостійний,
– заявив Зеленський.

Він додав, що вся державна політика щодо ветеранів має базуватися на взаємодії з героями. Вони не лише мають бачити, які кроки для них робить держава, а й брати безпосередню участь у розробці та імплементації конкретних рішень. Вже сьогодні в Україні є понад 500 тисяч учасників бойових дій, і з часом цей показник зростатиме, що зробить ветеранську спільноту України чи не найбільшою у світі.

Зеленський підкреслив, що держава та бізнес мають зробити усе для того, аби ветерани могли знову інтегруватися у мирне життя. Герої отримають допомогу у здобутті освіти, працевлаштуванні та започаткуванні власного бізнесу. Відповідний закон, який розвиває систему переходу героїв від військової кар'єри до цивільного життя, він вже підписав.

"На рівні Міністерства у справах ветеранів також здійснюються відповідні ініціативи, але їх має бути більше, значно більше, і вони мають бути всеукраїнськими, щоб у кожному регіоні нашої держави була сучасна, зручна й ефективна система реабілітації", – додав глава держави.

Дивіться також – росіяни досі намагаються шантажувати Європу газом: відео