Український лідер зустрінеться з президентом Польщі Анджеєм Дудою. Також він планує поговорити з прем'єром країни Дональдом Туском.

Дивіться також До саміту НАТО: Столтенберг анонсував нову допомогу Україні, що туди ввійде

Візит Зеленського до Польщі

Про його приїзд напередодні саміту НАТО, який заплановано протягом 9 – 11 липня, повідомляли Дональд Туск та очільник польського МЗС Радослав Сікорський.

"Прем’єр Дональд Туск говоритиме з президентом Зеленським про членство України у НАТО", – сказав заступник міністра.

За даними місцевих ЗМІ, Володимир Зеленський спершу зустрінеться з главою польського уряду у Варшаві, а пізніше поїде до президентського палацу, аби провести переговори з президентом Польщі Анджеєм Дудою.

Зазначається, що після цього він безпосередньо поїде до Вашингтону у Сполучені Штати, аби потрапити на саміт Північноатлантичного альянсу.

Під час зустрічі буде підписано угоду про довгострокову співпрацю у сфері безпеки,
– кажуть ЗМІ.

В Офісі президента підтвердили візит

У Варшаві розпочалася зустріч Президента України Володимира Зеленського з Прем’єр-міністром Республіки Польща Дональдом Туском. Володимир Зеленський і Дональд Туск зустрінуться віч-на-віч, а також у розширеному складі за участі делегацій,
– йдеться у повідомленні.

Заплановані переговори про продовження оборонної співпраці, підтримку України на шляху до євроінтеграції та очікування від саміту НАТО, який відбудеться у Вашингтоні. Також обговорять участь Польщі у відновленні України, розвиток торгівлі та гуманітарну співпрацю.

Володимир Зеленський і Дональд Туск підпишуть угоду про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Польщею, а також поспілкуються з представниками ЗМІ.

Нещодавно, 27 червня, президент України прибув до Брюсселя для участі у засіданні Європейської ради. Глава держави тоді анонсував підписання одразу трьох безпекових угод. Він взяв участь у засіданні Європейської ради та подякував всім лідерам Європи за єдність і за підтвердження незворотності нашого європейського курсу.