Офіс генпрокурора відкрив справу через "плівки Порошенка"

Володимир Зеленський під час пресконференції сказав, що "плівки Порошенка" – це не останній тривожний дзвінок, який почують українці. Про це повідомляє 24 канал.

Більше про це У мережу злили "плівки Порошенка": на них – розмови з Байденом і Керрі про відставку Шокіна

"Реагувати на це повинна прокуратура та правоохоронні органи. Я знаю що генеральна прокурорка ще вчора зареєструвала кримінальне провадження через депутата Деркача і будуть це розслідувати. Я думаю, що це може бути сприйняте як державна зрада", – зазначив Зеленський.

На запитання журналіста, чи вважає Зеленський, що за рік свого президенства він таки став вироком для Порошенка, той відповів: "Я впевнений в цьому, і я впевнений, що все ще це попереду. Вони так рвали державу, що їх чекає багато різних пригод і різних вироків. Не хочу про це говорити, бо це не в моїх повноваженнях, тут мають бути вироки суду".

Володимир Зеленський відреагував на "плівки Порошенка": дивіться відео

"Плівки Порошенка": що відомо

  • Позафракційний народний депутат України Андрій Деркач оприлюднив плівки, на яких начебто розмови тоді ще президента України Петра Порошенка, віцепрезидента США Джо Байдена та глави Держдепу Джона Керрі.
  • Першим ці аудіонарізки розмови поширив телеканал "112 Україна", який пов'язують із Віктором Медведчуком. Згодом їх оприлюднили й інші українські видання з проросійською позицією.
  • На записах політики обговорювали відставку колишнього генпрокурора України Віктора Шокіна.