Таку думку озвучив український лідер Володимир Зеленський в інтерв'ю італійським журналістам, передає 24 Канал.

Дивіться також У Путіна де-факто вже немає ніякої влади, Пригожин зайняв його місце, – ексагент КДБ

Президент України заявив, що російському диктатору Володимиру Путіну доведеться шукати вихід, коли Збройні сили України дійдуть до тимчасово окупованого Криму. Він додав, що через це підтримка Путіна серед російського суспільства буде зменшуватися.

Він буде змушений розв'язувати внутрішні питання. Я в цьому впевнений. А у нас мотивація буде тільки збільшуватися,
– заявив Зеленський.

Він наголосив, що коли ЗСУ будуть на адміністративних кордонах Криму, кремлівському диктатору доведеться шукати якийсь вихід.

"Повірте мені, коли ми будемо на адміністративних кордонах Криму, то його підтримка буде зменшена, його оточення буде тиснути на нього, щоб знайти вихід. І йому доведеться знаходити його. Не довго залишилось", – додав він.

Деокупація Криму: що про це відомо

  • Колишній спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що наша країна вже має можливості розпочати деокупацію тимчасово захопленого Росією Криму. Півострів потрібно ізолювати від країни-агресора.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що для звільнення Криму Україна за потреби застосує будь-яку не заборонену зброю.
  • Представник ГУР Міноборони Андрій Юсов заявив, що росіяни переміщають живу силу перед наступом ЗСУ. Однак панічні настрої видніються з матеріалів перехоплень, і з іншої інформації.