Глава держави провів Ставку. Які питання порушували, читайте далі.

Дивіться також Розширення армії в березні та кампанія проти Зеленського – Арахамія про плани Путіна

Фронт і зброя

За словами Зеленського, він заслухав детальні доповіді Головкома Залужного, командувачів Сирського, Тарнавського, Москальова, Гнатова й інших щодо ситуації на найскладніших ділянках фронту. Ідеться про Авдіївку, Куп'янськ та південь.

Крім того, однією з важливих тем обговорень були снаряди, а саме пошук нових контрактів, взаємодія з партнерами щодо ритмічності міжнародної допомоги та постійного нарощування власного виробництва.

Також зачепили питання дронів. Тут говорили про потреби збільшення обсягів виробництва та дальності застосування безпілотників.

На Ставці торкнулися й проблеми російського терору з повітря.

"Доручив підготувати детальні плани подальшого прикриття міст, громад і критичних обʼєктів з повітря", – наголосив Зеленський.

Яка ситуація на фронті: що відомо

  • На Куп’янському напрямку ворог кілька разів атакував біля Синьківки, Табаївки Харківської області та Стельмахівки Луганської області.
  • На Лиманському напрямку противник здійснив 5 атак окупантів у районах населених пунктів Терни, Торське Донецької області та ще 2 атаки поблизу Макіївки Луганської області.
  • На Бахмутському напрямку Силами оборони відбито 8 атак противника неподалік Богданівки, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки Донецької області.
  • На Авдіївському напрямку українські захисники протягом минулої доби відбили 6 атак у районах населених пунктів Новобахмутівка, Степове, Авдіївка та ще 10 атак біля Первомайського та Невельського Донецької області.
  • На Мар’їнському напрямку українські воїни відбили 25 атак ворога неподалік Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки Донецької області.
  • На Шахтарському напрямку наші захисники відбили 6 атак окупантів південно-східніше Водяного, Золотої Ниви та західніше Старомайорського Донецької області.
  • На Запорізькому напрямку українські оборонці відбили 3 атаки ворога південно-східніше Роботиного Запорізької області.
  • На Херсонському напрямку Сили оборони надалі продовжують заходи з розширення плацдарму.