Зеленський розповів про символ святкування – квітку. Участь у конкурсі брали 12 компаній, найкращим визнали проєкт львів'ян. Про це глава держави заявив на пресконференції 20 травня.

Цікаво Всіх здивуємо, – Ткаченко анонсував "багато цікавих речей" на параді до Дня Незалежності

Зеленський розповів саміт Кримської платформи

Це символ нашої державності. Питання – не лише в тому, що наша країна – квітуча, а в тому, що нас – не затоптати,
– сказав Зеленський.

Президент також наголосив, що напередодні святкування Дня Незалежності в Україні відбудеться саміт з деокупації Криму. Запрошені глави держав на Кримську платформу: будуть не лише президенти, прем'єр-міністри, а також глави МЗС та очільники церков.

Я думаю в цілому нас буде десь 30 країн представлені,
– додав Зеленський.

Які заходи передбачені

Також 23 серпня буде великий концерт українців, які приїдуть з інших куточків світу. Виступ легенд опери та балету буде в Київському оперному театрі. Туди запрошені лідери інших держав.

А вже наступного дня буде військовий парад – як на суші, так і на воді. Ввечері буде великий концерт українських зірок в НСК "Олімпійський".

символ незалежностіСимвол 30-річчя Незалежності / Фото Анни Брикової, 24 канал

Що раніше було відомо про святкування

Київ хоче запросити на святкування 30-річниці Незалежності президента США Джо Байдена. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль від імені Зеленського запросив в Україні Папу Римського Франциска. До речі, вселенський патріарх Варфоломій I вже підтвердив, що прибуде в Україну на День Незалежності.

У Міністерстві закордонних справ розповіли, що відправили запрошення 26 країнам Азії. Деякі держави вже відмовилися, бо святкування припадає на їхні національні свята та Олімпіаду у Токіо.