Росіяни пошкодили енергооб'єкти на території 12 областей та у Києві. Про це президент Володимир Зеленський розповів у традиційному зверненні.

До речі Продуктивне засідання "Рамштайн" та захист неба: Зеленський звернувся до українців

Станом на цей час повністю відновлено технічну можливість постачання електрики в більшості областей,
– зазначив глава держави.

У деяких областях ще відключають світло

У чотирьох регіонах роботи тривають, однак ремонти мають завершитися найближчим часом. За словами Зеленського, енергетики в деяких містах і районах змушені застосовувати графіки стабілізаційних відключень. Президент пояснив, це потрібно виключно для збереження нормальної роботи всієї енергосистеми в таких умовах.

Окремо Зеленський подякував всім українцям, які поставилися до цієї ситуації свідомо й роблять свій дуже важливий внесок у гарантування нормальної роботи енергосистеми України.

Потрібно й надалі економити електрику

Політик закликав і надалі продовжувати розподіляти своє споживання електрики за годинами всієї доби, аби у пікові години якомога менше використовувати техніку, що потребує значного обсягу електрики.

"Хочу сьогодні також подякувати всім головам областей, мерам міст і головам громад, які суттєво скоротили споживання електрики в комунальній сфері. Це важливо!" – підсумував Зеленський.

Дивіться більше – звернення Зеленського за 12 жовтня: відео