Український президент разом з іншими главами держав переглянули військовий парад. Після цього політики пройшлися центральною вулицею Кишинева.

Раніше Зеленський врешті прибув у Молдову: добирався з пригодами

Зеленський звернувся до Санду

Глава держави привітав Майю Санду з 30 річницею проголошення незалежності Молдови. Він побажав народу країни миру, злагоди та процвітання.

Незалежність обох наших країн – це результат зусиль багатьох поколінь, вистраждана цінність, яку Україна та Молдова відстоюють і сьогодні,
– наголосив український президент.

Він подякував Молдові за незмінну підтримку територіальної цілісності України. Водночас запевнив, що Україна завжди підтримуватиме територіальну цілісність Молдови у міжнародно визнаних кордонах.

Зеленський на урочистостях у Молдові / Фото ОП


У Зеленського радять "не шукати конспірології"

Радник голови ОП Михайло Подоляк у коментарі 24 каналу наголосив, що жодного приводу для конспірології у зв'язку із затримкою літака з президентом на борту немає. Мовляв, пояснення дуже просте: туман в аеропорту Кишинева. Він звернув увагу на те, що прибуття президента Румунії Клауса Йоганніса також було затримане. До того ж через погану погоду в аеропорт Одеси спрямовували й комерційні рейси, які мали приземлитися у Молдові.

"Візит відбувається, як і планувалося, хіба що з невеликою затримкою. ЗМІ у Молдови також поширили необхідні пояснення від апарату президентки Молдови", – зазначив Подоляк.