Український лідер наголосив, що відчуває безмежну гордість за захисників та захисниць України. Ризикуючи своїм життям, вони виборюють свободу для нашої держави.

Зауважте Ми повинні вирішувати, де закінчиться війна, а не Росія, – Зеленський

Харківщина. Передові позиції наших військових. Відчуваю безмежну гордість за наших захисників. Щодня, ризикуючи своїм життям, вони виборюють свободу для України. Дякую кожному з вас за службу. Бережіть себе,
– заявив президент.

Зеленський подякував героям за захист української незалежності. Окрім того, президент висловив слова вдячності сім'ям, зокрема, батькам воїнів.

Під час візиту український лідер:

  • вручив воїнам державні нагороди та цінні подарунки;
  • поспілкувався із захисниками України
  • ознайомився з оперативною обстановкою в зоні відповідальності підрозділів.

Український лідер також поділився у соцмережі світлинами з нагородження.

На Харківщині Зеленський вручив нагороди воїнам ЗСУ / Телеграм-канал Володимира Зеленського

Деталі візиту Зеленського на Харківщину

Президент також оглянув, яких руйнувань завдали Харківщині російські окупанти. У місті та області ворог понищив 2229 будинків. Без житла залишилися тисячі людей.

Президент пообіцяв, що усе відбудують та знову наповнять життям. Це станеться у Харкові та інших містах й селах, куди прийшло зло.

Окрім того, під час візиту на Харківщину президент побачив розбиту техніку російських загарбників. Її знищили українські захисники та захисниці.

Зеленський про ситуацію на Харківщині

Під час вечірнього звернення до українців у ніч на 28 травня Зеленський повідомив, що ситуація на фронті – дуже складна. За словами президента, насамперед мовиться про райони Донбасу та Харківщини. Там російські загарбники кинули на виконання своїх цинічних завдань великі сили.

Однак українські захисники та захисниці тримають оборону й захищають українську землю.

"Наша оборона тримається. Там невимовно складно. І я вдячний усім, хто витримує цей натиск окупантів", – заявив президент.

Він також додав, що очікує хороших новин щодо постачання зброї вже наступного тижня. Жодних деталей український лідер наразі не розкрив.

Зеленський відвідав передову на Харківщині: дивіться відео