Україна вже 94 дні героїчно протистоїть російським окупантам. Більшість планів ворога пішли шкереберть, але він не збирається відступати та відмовлятися від своїх намірів.

Читайте також Ми повинні вирішувати, де закінчиться війна, а не Росія, – Зеленський

Ситуація на Донбасі та Харківщині

Як повідомив Володимир Зеленський, ситуація на фронті дуже складна. Особливо це стосується районів Донбасу та Харківщини, де ворог сподівається здобути бодай якусь перемогу та кинув на виконання завдання великі сили.

Ключовими напрямками ворог для себе визначив Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Бахмут, Попасну та інші Донецької та Луганської області, які перебувають під контролем вільної України.

Але наша оборона тримається. Там невимовно складно. І я вдячний усім, хто витримує цей натиск окупантів,
– сказав Зеленський.

Також він додав, що Україна кожного дня працює над посиленням своєї оборони, насамперед це стосується постачання зброї для ЗСУ. Ми поступово наближаємося до того, що наші захисники та захисниці будуть переважати окупантів технологічно та ударною силою.

"Багато що залежить від партнерів, я очікую з цього приводу хороших новин вже наступного тижня", – заявив президент.

Війна Росії проти України: коротко про останні події

  • Україна отримує від партнерів дуже багато зброї, яка допоможе нашим воїнам ефективно бороти російських окупантів. Схоже на те, що загрози висадки ворожого десанту на українські берегти боятися не варто – в Україну вже прибули протикорабельні ракети "Гарпун". За словами речника Одеської ОВА Сергія Братчука, їх є стільки, що можна потопити весь російський флот.
  • Рашистам вдалося наблизитися до Сєвєродонецька, тривають активні бої. Ворог кидає великі сили на те, щоб здобути успіх на цьому напрямку – повна окупація Луганської області стала однією із головних завдань російських окупантів після провалу наступу на Київ. Наші герої роблять усе можливе для того, щоб не дати ворогу прорватися в місто та зайняти нові рубежі.

Дивіться відео звернення Володимира Зеленського до українців