Цей авіатор, як кожен із відзначених проявив героїзм і відданість у захисті України. Про це повідомляє 24 канал із посиланням на звернення глави держави.

Більше про звернення Маємо серію серйозних позитивних новин, – Зеленський звернувся до українців на 77 день війни

Скільки нагород було від 24 лютого

Президент згадав, що полковник Ігор Бедзай був начальником служби безпеки польотів. Також службовець обіймав посаду старшого інспектора-льотчика командування Військово-Морських сил.

Говорячи про допомогу партнерів, маємо не забувати, що перемога здобувається безпосередньо українцями й українками, які борються. Усіма, хто б'є ворога й посилює оборону,
– сказав Володимир Зеленський про нагородження.

Також він додав, що від початку повномасштабної війни державними нагородами відзначені понад 13 тисяч наших захисників. Важливо, що серед них є не лише військові, а й рятувальники та поліцейські.

Що відомо про Ігоря Бедзая

Герой віддав своє життя за мирне небо над Україною 7 травня. Ще за життя про нього ходили легенди. Чоловік запам'ятався як приклад відданості країні та своєму військовому обов'язку.

Уродженець Миколаївщини був блискучим офіцером. Його підлеглі кажуть, що полковник завжди проявляв себе не лише, як добрий командир.

Також він був великий професіоналом своєї справи. Ігор літав як на вертольотах, так і на літаках, але при цьому був дуже скромною людиною.

Зеленський відзначив ще 404 військових
Ігоря Бедзай, який загинув у боротьбі за Україну / Фото з фейсбуку Валерії Олєйнікової

Нещодавно нагороджували саперів

8 травня президент вручав нагороди тим, хто теж кожного дня ризикує своїм життям заради порятунку українців. Проте тих, у кого поле бою навіть на давно звільнених територіях – саперів.

Володимир Зеленський відзначав вибухотехніків під час пресконференції з Джастіном Трюдо. Свою нагороду в цей день отримав і відомий пес Патрон.

Звернення президента за 11 травня: дивіться відео