Президент вважає цю ситуацію ненормально. Він запевняє: якщо сторони конфлікту його не почують, то розмова буде зовсім іншою, ніж зараз.

Цікаво Не новина, – Зеленський заявив, що Медведчук торгував з окупантами разом з Порошенком

Реакція на конфлікт Тарана й Хомчака

Скажімо так, у нас іде війна й нам потрібна стабільна ситуація в армії та Міністерстві оборони. Є помилки, вони їх виправляють. Якщо вони всі не виправлять, буде інша бесіда,
– запевнив Володимир Зеленський.

Журналістка Наталія Мосейчук запитала, чи не слід у цій ситуації провести реформу армії. Глава держави погодився й зазначив, що війна вже й так відчутно реформувала військо.

"Тож реформа іде з початку війни йне буде зупинятись, і треба робити ті різкі кроки, про які ви говорите", – відповів президент.

Коротко про конфлікт Хомчака й Тарана:

  • Раніше про конфлікт в управлінні української армії заявив журналіст Юрій Бутусов. Руслан Хомчак та Андрій Таран буцімто перебувають у настільки поганих відносинах, що навіть не вітаються, а між ними триває судовий процес.
  • Радник голови ОПУ Олексій Арестович тоді пояснював, що причиною конфлікту став поганий розподіл сфер повноважень міністра оборони й головнокомандувача ЗСУ. Мовляв, багато в чому вони перетинаються.